Kruhové zářivkové trubice

Kompaktní kruhové zářivky jsou velice populární. Používají se zejména na pracovištích. Odpovídají ideálním požadavkům.

inteligentní žárovka

  1. Do každé kanceláře

Zářivky jsou stále velice oblíbenou součástí kanceláří. Aniž bychom o tom přemýšleli, tak je vídáme běžně na různých pracovištích. Hodí se do kanceláří a tam, kde potřebujete mít dostatek světla. Světlo ze zářivky totiž ničím nenahradíte. Ani denní světlo není často dostatečné. Okna jsou v kancelářích velice potřebná, ale například nad počítačem často světlo z okna nestačí. Obzvláště pak ráno, když je ještě šero, to je zapotřebí doplnit kancelář o pořádnou zářivku, která vám vytvoří příjemné osvětlení na vašem pracovišti a v každé kanceláři.

  1. Do obchodu

Zářivky kruhového typu jsou velice sympatické. Vypadají vzhledně a umí vytvořit oslnivé, teplé světlo. Proto se hodí také do obchodů. V obchodech potřebujeme vidět na zboží a také na ceny. Složení bývá malým a velice titěrným písmem, proto potřebujeme dobré osvětlení. Dopřejte vašim zákazníkům také pořádné světlo, aby viděli, jaké máte úžasné ceny. Jistě budou nakupovat ještě více!

  1. Do dílny

Světlo však potřebujeme i v jiných odvětvích průmyslu. Kruhové zářivkové trubice můžete volně nainstalovat do dílen. Dílny bývají zaměřeny často na precizní práci. Každý pracovník potřebuje pořádně vidět na to, co vyrábí, nebo co dělá. Proto je vhodnou volbou taktéž tato kruhová trubice, která bude do každé dílny pozitivním přínosem.

plamen svíčky

Na výběr je z různých barevných odstínů, takže si vybere opravdu každý! Zaměřte se na nějakou oblíbenou barvu nebo si dolaďte kancelář k dokonalosti podle vybavení a také podle barev, které se zde nachází. Využijte každičký detail a díky tomu si vytvoříte příjemné a útulné prostředí na vašem pracovišti. Trubice mají také patice 2gx13.

zmoklá žárovka

Parametry a vlastnosti

  • V sekci: zářivky a zářivkové trubice
  • V oblasti: kruhové zářivkové trubice
  • Najdete i patice: 2gx13
  • Samozřejmě si můžete navolit i jiné dostupné parametry.