Stěhujeme se na chalupu s kamennou podlahou


Také patříte k lidem, kteří už mají plné zuby městského života a těší se, až se konečně natrvalo přestěhují na venkovskou chalupu? Prozatím ji využíváte jen k rekreačním účelům zejména o víkendech či o dovolené a tentokrát už ji budete obývat nastálo? K tomuto rozhodnutí vám můžeme jen gratulovat a popřát příjemný zbytek života v krásném prostředí, zejména pokud je chata již rekonstruovaní a není tu zapotřebí mnoho stavebních úprav.

dlažba na podlaze

Přiblíží se stěhovací den, během několika hodin máte již pod střechou zbytek vybavení vašeho bytu a záhy zjistíte, že podlaha v centrální místnosti a v předsíni či vstupní hale nebo zimní zahradě je tak zašpiněná, že by stálo za to nechat ji vyčistit.

Čištěním podlah Wismont čištění se zabývá řada firem, které si poradí i s dlažbou, mramorem a dalšími druhy kamene. Kdybyste celou plochu drhli rýžovým kartáčem, nemohli byste docílit takových výsledků, jak to dovedou profesionálové se speciálními čisticími stroji. Toto jsou speciální práce a vzhledem k velmi tvrdému povrchu keramické glazury, ozdobného kamene či betonu je nutné využít hrubé síly výkonného strojního mechanismu. Ovšem pozor, nebude to dopadat tak, jako v animovaném seriálu „A je to!“, kde kutilové Pat a Mat předváděli, jak čistí podlahy brusnými kartáči, až se téměř probrousili o patro níž. Profesionální čištění podlah je velmi šetrné a zbaví povrch pouze nečistot, nikoli samotného materiálu, z něhož je podlaha zhotovena.

ruka na podlaze

Čištění podlah lze provádět v jakémkoli prostoru, ať už je obytný, či průmyslový. Může jít o rovné i zakřivené povrchy, schodiště, výklenky, terasy, skladové prostory, podlahy pergol či altánů nebo zahradní chodníčky. Před objednávkou samotné služby se však vyplatí nejprve situaci konzultovat, kdy k vám zavítá zástupce firmy, aby se vyjádřil k danému tématu konkrétně a jasně.