Bílá košile by vám v šatníku neměla chybět – Jak ji nosit a s čím ji vhodně kombinovat?

Každá žena si ráno láme hlavu s tím, co si oblékne na sebe. Vyrážíte do práce, na nákupy nebo na večírek? Pokud máte doma bílou košili, máte vyhráno. 

Bílá košile by vám v šatníku neměla chybět – Jak ji nosit a s čím ji vhodně kombinovat? 

Stejně tak jako by žádné ženě neměly v šatníku chybět jedny černé universální šaty, měla by každá žena vlastnit alespoň jednu světlou košili. Nejlépe tu bílou, protože ta se prostě nejlépe kombinuje a to téměř se vším. Díky jednomu kousku můžete postupně vytvořit i několik velmi zajímavých outfitů. A opravdu vám k tomu stačí jen bílá košile, kterou můžete nosit k sukni, džínům a v létě třeba ke kraťasům. Klasickou bílou košili, třeba takovou, kterou muži nosí k obleku, můžete snadno přetvořit na velice zajímavý outfit. Jak na to? 

bílá košile

K čemu nosit volnou košili? 

Bílá košile je sama o sobě dost výrazným prvkem, tedy pokud se umí nosit. Vybírejte košili volnější, lépe si s ní poradíte. Právě oversized kousky jsou stále v kurzu, a pokud budete mít vršek volný, je třeba jej zkombinovat s něčím, co bude upnuté. Mohou to být těsné rifle, ale třeba i přiléhavá sukně. K volné bílé košili pak můžete volit kalhoty či sukni přesně podle toho, kam se právě chystáte. Pokud jdete do práce, na poradu nebo na schůzku, určitě volte sukni, třeba pouzdrovou nebo upnutou mini sukni a doplňte vše o podpatky. Za pár minut můžete odejít z domova a budete vypadat skutečně skvěle. 

bílá košile a džíny

Nechte ji vyniknout 

Záleží i na tom, zda chcete, aby košile vypadala elegantně nebo ne. Elegantnímu outfitu pomůže, když je bílá košile zastrčena v kalhotách či v sukni, ale pro volný čas nebo na procházku městem, to zkuste trošku jinak. Košili nezastrkujte celou, ale jen její část, tedy zastrčte ji jen tak ledabyle vepředu a zbytek nechte trčet ven. Budete působit uvolněně a v tom případě můžete košili kombinovat třeba s džínovými kraťasy a teniskami. Takto zastrčená košile se ale bude hodit i k sukni nebo můžete košili obléknout přes šaty a uvázat ji v pase. 

S bílou košilí můžete skutečně vykouzlit několik zajímavých kreací a vždy budete vypadat skvěle. Košili můžete mít s dlouhými rukávy, ty ale nemusíte vždy na konci zapínat na knoflíčky, můžete mít košili s krátkým rukávem anebo můžete rukávy ohrnout. Někdy je také lepší mít košili zapnutou až ke krku, což působí velmi netradičně, jindy je lepší nechat zapnuté jen některé knoflíčky a ukázat tak jemně dekolt.