Čistá voda v bazénech


Jistě každý ví, jak vodu čistit, nebo zná situaci, kdy už to opravdu nelze a musí se dát čistá. My zde budeme hovořit o něčem ještě lepším. Lepším v tom smyslu, že vaše voda bude ještě kvalitnější, a ještě čistější než kdykoli před tím.
Zdalipak víte, co je to skimmer? Nevíte. Hm. Hodně laicky vysvětlíme. Nebudeme se pouštět do technických detailů, aby nás potom nezavalily. Takže tento aparátek je takový předběžný filtr, zachycující hlavněnečistoty, které se ve vodě nemohou rozpustit. Pokud je tam něco, co by tam být nemělo, bude to tímto zařízením zachyceno. Účel je ten, aby se toto nedostalo až k samotnému filtru. Za prvé by jej to mohlo poškodit a za druhé, dostat to z něj potom nemusí být zrovna jednoduché. Nemusí pomoci ani to nejlepší praní. Proto je zde sluha, který nám zadržením nečistot pomáhá.V bazénu
Těchto “sluhů” je spousta druhů a typů. Skimmery Techneco jsou jen kapka v moři. Vlastně v bazénu. Zde si můžete objednat vše, co vám zalíbí, nebo co potřebujete.
Kvalitní skimmer není jen pár hadrů nalepených na sobě, ale obsahuje další a další součástky. Pokazila se vám nějaká u stávajícího? Není problém si vybrat novou. Pochopitelně stejné značky. Ani zde nelze cpát například těsnění rámečku od jednoho výrobce na skimmer výrobce jiného. To je totéž jako nasazovat kapotu auta na zcela jiný podvozek. Možná by to šlo, ale nebude to k ničemu.U bazénu
V podstatě jsou jako základní druhy jen dva. Ten, který se montuje přímo do bazénu z boku, a ten, který se za držák dává na okraj bazénu, kde se zachytí. Oba jsou ve stejné kvalitě, oba plní svou úlohu. Ten, co zachytává na okraj ji jen snad snáze obsluhovatelný. Prostě vytáhnete koš, a to co je v něm vyhodíte. Koš pak dáte zpět a opět bude čistá voda.
Simmer není náročný ani na údržbu, ani na obsluhu. Také vás nebude stát spousty peněz. Většina jich stojí kolem pěti set korun. Což je cena za velmi dobrá.