Dámský paralyzér

Pokud byste si přáli, abyste měli ten pocit bezpečí, když ještě po ulici třeba zejména v noci, tak byste se měli rozhodnout ještě dneska a vybrat si z naší luxusní nabídky těch nejlepších dámských paralyzérů, protože jsou naprosto skvělé. Nejen, že vypadají stylově a nikdo nepozná, co to ve skutečnosti je, nehlavně jsou velice skladné, takže jho snadno vložíte třeba do kabelky nebo do kapsy a můžete jít. Budete ho mít pořád u sebe a v případě potřeby ho použijete.

přepadení

Věřte nám, nepřejeme vám, abyste jej museli někdy v budoucnu použít, ale je jasné, že pokud ta situace nastane, tak rozhodně litovat nebudete, že jste si ho koupili vy nebo jste ho od někoho dostali, třeba od vašeho starostlivého manžela, který vás miluje a bojí se o vás, ale je jasné, že nemůže být dvacet čtyři hodin s vámi, proto by bylo jistě nejlepší, kdybyste u sebe měli takového malého pomocníky, který vám pomůže vymanit se z útočníkova sevření a získáte čas na útěk a přivolání pomoci, protože bude dotyčný v šoku a nějakou chvilku mu potrvá, než se z toho vzpamatuje. Dámský paralyzér byste měli koupit své manželce, přítelkyni nebo někomu z rodiny, abyste měli jistotu, že není tak bezbranná v případě potřeby samozřejmě.

noční ulice

Skvělé ceny
Naše ceny jsou opravdu skvělé, protože jsou nízké. Kvalita je vysoká, takže můžete stoprocentně věřit všemu, co vám nabízíme. Všechny modely jsou kvalitní. Měli byste si uvědomit, že v některých situacích vám to může dokonce zachránit život. Je možné, že to nikdy nevyzkoušíte, jak to funguje v praxi, ale pokud to budete nuceni zkusit, protože vás někdo napadne, tak budete jistě rádi. Je to skvělý dárek třeba pod stromeček nebo k narozeninám, protože takhle dokážete své drahé polovičce, že si ji ceníte a že o ni máte strach a to je k nezaplacení. Také vy budete mít vnitřní klid, protože budete třeba vědět, že se alespoň nějak ubrání.