I to je dnes zázrak

Plno stavebních firem dnes má tolik zakázek, že sehnat nějakou je ne malá, ale velká výhra. A vám se to povedlo. Dokonce mají u této organizace i patřičné zásoby na stavební práce. To znamená, že práce půjdou rychle. Firma ve skladech, které si prozřetelně nechala vybudovat, má vše potřebné pro stavební činnost. Společnost má nejen zásoby vápna, omítek, betonu, ale také má na skladech okapy, svody, třešní krytinu, plechy, desky, fošny i latě. Navíc má i dost izolačního materiálu, a ten vy právě potřebujete.

kde seženu hypotéku

Máte totiž záměr si od této stavební firmy nechat zateplit alespoň jednu venkovní stěnu vašeho rodinného domu. Samozřejmě, že se jedná o stěnu na severní straně. Tam je to nejhorší, deště a tuhé zimy ohrožují fasádu. Musíte to udělat, i když topidla máte připravené, dokonce i ty na tuhá paliva. Měli jste vlastně velké štěstí, již na jaře jak to vypadalo s plynem podivně, jste nakoupili plno dřeva a uhlí na topení. Takže nyní sehnat jen peníze a rekonstrukce vašeho rodinného domu může začít. Ale něco nevyšlo. Byli jste v bance požádat o půjčku a ono to najednou nešlo.

na pújčku si vydělám

Nelíbil se úředníkům v bance váš záznam v registru. A to vás překvapilo. Naštěstí už máte připravenou náhradní variantu. Požádáte nebankovní společnost o její finanční produkt pod názvem hypotéka bez doložení příjmu Americka-nebankovni-hypoteka. Ano, to vám pomůže. Zde vaše záměry posoudí a rozhodnou zda na hypotéku máte nárok. Tady nemusí záznam v registru dlužníků nebo exekuce znamenat, že půjčku nedostanete. Takže šanci máte hypotéku na rekonstrukci vašeho rodinného domu s jeho zateplením začít. Pospěšte si, zima se rychle blíží a každé zateplení vám pomůže sychravé dny plné vlhka a zimy ve zdraví přežít. A nemusíte ani kupovat ty drahé svetry, aby vám v zimě byli teplo. Jak doporučují někteří politici nám občanům.