Když už to není jako zamlada

Když přestanou mužům hrůzou vstávat vlasy na hlavě, je to pozitivní zpráva. Samozřejmě především tehdy, mají-li tam nějaké ty vlasy, jež by jim hrůzou vstávat mohly.

Když si muži přestanou pevně stát za svými názory a jejich síly v tomto ohledu ochabnou, je to dokonce nejednou považováno za jistý záviděníhodný znak moudrosti.
banán bez slupky

Když se muž ožení a nechá se manželkou coby správný bačkora pod pantoflem utvářet k obrazu jejímu, když je tvárný, je tato spokojena.

Ovšem spokojenosti oboustranně ubývá ve chvíli, kdy je takový chlap příliš tvárný, poddajný, ba přímo měkkota tam, kde by tomu tak být nemělo. Na čemž nic nemění ani slovíčkaření – nikoho moc neukonejší, že to není hlavní, ale až pohlavní.
nohy v posteli

Prostě není příjemné, když jeden (případně jeden s jednou) zjistí, že už to zrovna moc na plnění manželských povinností nevypadá, a pokud snad ano, že si je bude takový muž plnit spíše u pračky či dřezu plného špinavého nádobí než v ložnici. Svět se pro to sice nezboří, ale leckterý svazek naopak ano.

Porucha erekce je zkrátka vesměs nepříjemný problém, který se může dost neblaze podepsat prakticky na každém muži. Protože co tomuto vlastně zbývá z mužnosti, když už není ten pravý muž, že? Což může ještě zhoršit i jeho drahá polovička, mající obavy, že už se mu nelíbí, případně ho podezřívající, že svou mužnou sílu promrhává někde jinde.

Není to nic příjemného. Ale k naší útěše zmiňme, že nejde nejednou o neřešitelný problém. Že když se jeden snaží hledat východisko, často ho i najde. Je-li na vině neblahého stavu věcí například nervozita, stres, nezdravý životní styl nebo únava, dá se to řešit, a nic není ztraceno ani tehdy, může-li za to věk. Stačí vystříhat se toho, co muži mužnou sílu bere, a časem se vše dost možná k lepšímu obrátí.
milostná předehra

A neobrátí-li se snad, pořád ještě může pomoci medicína. Například kamagra gel, jenž je vskutku efektivně působícím prostředkem. Nebo nějaké ty prášky, z nichž určitě přinejmenším ty nejznámější zná každý, včetně těch z nás, kdo je nepotřebují.

Takový podpůrný prostředek zabere skutečně okamžitě a pak už se dá dodat leda „láska je láska“. Až postel praská.

A proto si můžete dopřát i vy. Pokud nemáte takové postavení, jaké byste chtěli mít.

Pokud tím logicky nemyslíte postavení na kariérním žebříčku.