Koupelna s puncem luxusu


Na instagramu či pinterestu vídáme vydesignované koupelny, které jakoby vypadly ze stránek časopisu o luxusním bydlení. Propadli jste takové kozlu luxusu a chtěli byste si něco podobného vytvořit i u vás doma? Věřte nebo ne, ale je to možné. Přitom taková vkusně zařízená koupelna https://bydesign.cz/koupelny-a-toalety/ není nic až tak nákladného a s trochou trpělivosti a hledání http://tn.nova.cz/tema/8160-hledani jí můžeme mít doma i my.
Světlý interiér

  1. Hrajte si s barvami

I malý prostor v bytě se dá proměnit v kouzelnou oázu klidu a pohody. I malý prostor může působit luxusně, pokud si dáme alespoň trochu záležet a zařizováním místnosti obětujeme nějaký čas. V poslední době jsou žhavým trendem hlavně světle interiéry s kontrastem tmavšího vybavení. Jako obložení zdi pak zvolte světlé retro kachličky, které doplníte o tmavé sanitární předměty a máte vymalováno. A co zkusit něco netradičního? Existují speciální voděodolné nátěry, které se umisťují na stěny místo obkladu. Vytvoříte tak netradiční prvek, který dokáže zaujmout na první pohled. Na podlaze se bude nejlépe vyjímat nějaká retro podlaha. A místo bodového osvětlení stačí umístit velký zdobný lustr, zkrátka stačí být originální. Chybět by neměla ani vana, která jakoby ledabyle stála v rohu místnosti na svých kovových nožkách. Její hrany opatřete vonnými tyčinkami, svíčkami, olejíčky a mořskou solí, které prohloubí zážitek z lázně a přitom ještě budou sloužit coby doplněk.
Žena ve vaně

  1. Začněte hezky od podlahy

Největší službu vám stejně udělají obkladačky a kvalitně vybrané dlaždice na podlahu. Hledejte tedy originální kousky, které v sobě ponesou nádech luxusu. Pozornost věnujte i kovovým prvkům, není potřeba vždy sáhnout po nerezu! Dobře vypadá i měď nebo patina. V případě výraznějších obkladů, už vybírejte z jednoduchého nábytku. Do interiéru umístěte i pokojové květiny, které se mohu stát skvělým živým doplňkem.