Polyuretanový obal na mobil Xiaomi pro doplnění vašeho outfitu

Obaly na mobilní telefony patří k oblíbeným typům spotřebního zboží a stěží si dovedeme představit, že bychom měli mobil neustále po kapsách či v aktovkách jen tak, odložené mezi ostatními věcmi. Zvláště pak chytré telefony, které jsou velmi náchylné na poškození dotykového displeje. Existují pochopitelně tvrzená skla, která displej chrání, ale to není komplexní zabezpečení mobilu, jehož cena mnohdy přesahuje desítky tisíc korun.

telefonující dívka

Kdo má doma mobil tlačítkový, jehož stáří jde do desítek let, nebo kdo investoval do tlačítkového mobilu pro seniory, jehož cena se pohybuje v řádu několika stokorun, jistě nebude pořizovat drahý obal, ale těchto lidí nebude mnoho. Většina z nás se poohlédne po nějakém vhodném obalu na mobil Xiaomi, aby nebyl předražený, a aby byl zároveň spolehlivý a funkční.

žena s mobilem na ulici

Polyuretan ve více podobách

Rádi bychom vám představili obal, kterému se přezdívá „flip“ nebo „knížka“. Svým vnějším tvarem připomíná kapesní diář s otevíracími předními deskami. Mobil bývá uložen ve vnitřní vložce (vaničce), nesprávně pojmenované jako „silikon“. Ve skutečnosti to není silikon, ale jde o tzv. TPU, tedy termoplastický polyuretan. Ten dokonale zajistí ochranu přístroje ze všech stran kromě té přední. A přední stranu pak chrání přední desky onoho „flipu“.

Vnější část flipového obalu je také vyrobena z polyuretanu, tentokrát však s odlišným obchodním názvem – eko-kůže. Tento svérázný termín má něco do sebe, skutečně připomíná pravou kůži, a to jak vzhledem, tak i prodyšností, příjemným pocitem na dotek a trvanlivostí. Je to v současné době jeden z nejkrásnějších a nejpůsobivějších obalů na mobily, přitom jeho cena je natolik nízká, že není problém pořídit si obaly na mobil třeba dva, každý v jiné barvě. Výrobci navíc nabízí taková barevná provedení, která umožňují telefon perfektně sladit s oděvem a oděvními doplňky a mít jej i na různých společenských událostech jako vkusný doplněk.