Potřebujete rychle peníze a nevíte, kde vám půjčí?

Na nás se můžete obrátit naprosto kdykoliv! Nabízíme velice výhodné finanční produkty, kterým je i hypotéka bez doložení příjmu. Nehledáme v registrech, jestli máte nějaké záznamy a také nám nemusíte dokazovat své příjmy. Nic z toho opravdu u nás dělat nemusíte!

1. Peníze dostanete do 24 hodin! Splatit je navíc můžete kdykoliv předčasně. Stačí vlastnit nemovitost. Z té vyplácíme 50 – 70 % současné prodejní ceny nemovitosti. Dokonce je možné nastavit si dobu splatnosti od jednoho roku až na dlouhých 30 let.
2. Úroková sazba je velice nízká jako v bance! Garantujeme nejnižší úroky. Navíc peníze můžete použít za jakýmkoliv účelem!
3. Neřešíme exekuce. Právě naopak jestli nějaké máte a nevíte si s nimi rady, pak přijďte za námi. S námi to vyřešíte! Neplatíte nic předem ani potom. Odhad si děláme vlastní a také za něj nebudete platit žádné poplatky.

Peníze tak můžete použít jakýmkoliv způsobem. Odjet na dovolenou, zaplatit jiné půjčky, exekuce, koupit dům nebo jej zrekonstruovat. Cokoliv na co si jenom vzpomenete! Máme velice nízké úrokové sazby a jsme nebankovní společností, proto u nás neplatí jistá pravidla, která například mají banky pro své klienty nastavené a závazné. U nás se s ničím podobným nesetkáte!

Speciální produkt

U VIP hypotéka dokonce můžete získat pouhé 4% ročně úrokové sazby. Ovšem musíte splnit jeden požadavek a to mít čistý rejstřík. Ten si projedeme, abychom si byli jistí, že splňujete tento předpoklad. Nemusíte se však obávat, že to bude trvat měsíc. Jsme schopni tyto údaje prověřit do 3 dnů, pak své peníze dostanete. Dokonce jsme schopni a ochotní vám některé drobné přestupky odpustit. Tolerujeme drobné nedoplatky, nebo opožděné platby, protože moc dobře víme, že nikdo není dokonalý. Ovšem co nám nevadí, a možná vás to překvapí je fakt, že nám nevadí exekuce z bankovního sektoru, které bohužel už například na sobě máte nalepené. Promineme také dluhy na sociálním nebo zdravotním zkrátka to můžete zkusit, stačí se zeptat.