Udělejte něco pro sebe i pro přírodu

Všechny ženy trápí každý měsíc jedna věc, kterou je menstruace. Každá žena se jí snaží zvládat jak nejlépe umí, především i kvůli tomu, aby okolí nic nepoznalo, ale bohužel je někdy situace taková, že to prostě poznat lze. Mění se jim nálada, je jim všechno protivné a nepohodlné. Naštěstí už je ale dnes všechno jinak než tomu bylo dříve a není to tak, že by to bylo úplné tabu. Také svět a věda jako taková se ženám snaží co nejvíce zpříjemnit tyto dny, aby se co nejvíce cítily samy sebou, jak to napovídá nejedna reklama v televizi. Jenže ta upozorňuje a láká k tomu, aby si ženy kupovaly jednorázové potřeby a mnoho žen to tak skutečně činí.

menstruace

Je to pro ně jakýmsi způsobem lákavé, protože prostě se ocitají pořád v čistotě. Jenže už si nevšímají toho strašlivého dopadu, jaký to má na naši planetu a na náš následný život na ní. Všechny tyto hygienické potřeby jsou totiž vyrobeny z platů, které se nerozloží. Pojďme to udělat jinak, řekli si osvětoví výrobci a vyvinuly něco, co je pro ženy na tyto dny pohodlné na nošení a především se nejedná o jednorázovou věc, ale o věc, kterou žena použije tisíckrát. Pojďme se podávat na menstruační kalhotky jak fungují, protože to by mohlo být vysvobozením z tohoto začarovaného kruhu neustále výroby nových a nových plastů.

kalhotky

Každá žena si může vybrat takový typ kalhotek, který jí sedí. Jak na lehčí průběh menstruace, tak i na ten silnější. Jsou vyrobeny z několika vrstev a v inkriminovaných místech mají speciální sací vrstvu, ve které všechno zůstane, jak má. Pak vyperete a jedete dál. Jsou i v krajkovém designu, takže se budete cítit stále jako bohyně i v průběhu těchto svých dní. Pokud si nakoupíte od My femini kalhotek více, budete mít až třicetiprocentní slevu. Vaše útrata za jednorázové potřeby se vrátí velice brzy, takže nešetříte jen životní prostředí, ale také vaši peněženku.