Filmová noc

Každá z nás si někdy potřebuje opravdu odpočinout a rozhodně se není za co stydět. Síly lidí si nejsou rovny a tak je každý vyčerpaný v různé míře z různých aktivit. Pokud zrovna nemáte plány na tento páteční večer a jste zrovna ve stavu, že byste nejradši nevylezli celý víkend z postele, tak je ten správný čas na uspořádání filmového dýchánku.
filmový večer
Můžete si ho užít se svou drahou polovičkou, s celou rodinou anebo pozvat na přenocování partu dobrých kamarádů a dát si doma na gauči pivo a dobrý film. Taková ta nikdy nestárnoucí klasika, která pozvedne náladu každého všedního pátku. Otázkou už ale zůstává, který film si vybrat. To je docela stěžejní bod, od kterého byste měli začít s plánováním nějaké té sešlosti. Pokud mají přijít vaši přátele, pak se tedy snažte vybrat takový druh filmu, který bude bavit naprostou většinu osazenstva a nikdo se u vás nebude nudou uchylovat k vytažení mobilního telefonu. Domluvte se tedy dopředu, na jaký film máte chuť‘ anebo jestli budete zkoušet nějaký nový, který ještě nikdo neviděl. Velký důraz pak musí být kladen na volbu žánru. Vyvarujte se nějakým extrémním prvkům, jestliže víte, že máte mezi přáteli někoho se slabší povahou. Tudíž nějaký satanistický horor a podobné výdobytky dnešní kinematografie asi nebudou to pravé. Pokud jste tak trochu romantická povaha, pak můžete zvolit některou nestárnoucí klasiku z řad povedených amerických romantických filmů.
dívka s popcornem
Dobrou adaptací na Shakespearovo drama Zkrocení zlé ženy je snímek 10 důvodů proč tě nenávidím. Je to tedy už trochu starší film, ačkoliv mnozí z nás si ho pamatují jako naprostou hitovku a není tomu tak dávno. Bohužel čas běží ukrutně bleskovou rychlostí a než se člověk naděje, tak mu proteče jedno čtvrtstoletí mezi prsty. Tento film je však tak trochu nesmrtelný a vždy udělá hodně parády. Samozřejmostí musí pak být i nějaký ten servis co se dostatku jídla a pití týče, aby byl váš odpočinkový večer opravdu plný odpočinku a vy jste nemuseli na poslední chvíli řešit nějaké detaily.